Manufaktura Czystości – DomTom Plus Sp. z o. o.

About

Kim jesteśmy?

Sprzątanie w rękach profesjonalistów

DomTom Manufaktura Czystości zajmuje się kompleksowym sprzątaniem zarówno budynków, jak i terenów je otaczających. Doświadczony, solidny i puntualny partner Twojej firmy, w zakresie realizacji najwyższego standardu usług w zakresie sprzątania obiektów komercyjnych, biur, magazynów, klubów fitness, galerii handlowych, placówek medycznych, placówek edykacyjnych itp. Naszym priorytetem jest utrzymanie czystości w obiektach naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Image
Image

Nasza misja

Dlaczego my?

Priorytetową misją firmy Domtom Manufaktura Czystości jest świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach na najwyższym poziomie. Jakością wykonania prac staramy się docierać do najbardziej wymagających klientów. Świadomość dobrze wykonanej pracy to dla nas największa nagroda, a zadowolenie klienta jest potwierdzeniem naszych doskonałych kwalifikacji.

Chcąc dostarczać usługi na światowym poziomie stale inwestujemy w nasze zaplecze techniczne. Nowoczesne urządzenia sprzątające oraz wysokiej klasy środki czystości to narzędzia, które można znaleźć w rękach naszych pracowników zajmujących się utrzymaniem czystości w Państwa obiektach.

Firma Domtom Manufaktura Czystości, choć siedzibę ma w Łodzi, jest nastawiona na obsługę klientów z całego kraju. Za cel postawiliśmy sobie poprawę jakości usług związanych z utrzymaniem czystości budynków na terenie całego kraju, a cel ten możemy realizować poprzez bogate zaplecze logistyczne.

Dla nas nie ma zleceń niemożliwych. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, i z ogromną przyjemnością, oraz pełnym zaangażowaniem podejmiemy się powierzonych nam zadań.

Współpraca

Najważniejszą wartością DomTom Manufaktura Czystości jest zadowolenie naszych Klientów. Naszym priorytetem jest rzetelność i terminowość, które idą w parze z korzystną wyceną naszych usług.