Manufaktura Czystości – DomTom Plus Sp. z o. o.

Kompleksowe sprzątanie dla Twojego biznesu

Zajmujemy się realizacja najwyższego standardu usług w zakresie sprzątania każdej powierzchni od obiektów komercyjnych, po placówki publiczne.

Czyszczenie zakładów przemysłowych

Specjalizujemy się w obsłudze czystościowej w halach przemysłowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Wysoka kultura pracy

Dla nas ważne jest środowisko i jego ochrona. Racjonalnie wykorzystujemy wodę i energię, a także używamy bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów.

Sprzątamy|Dezynfekujemy|Dbamy o wnętrza budynków, a także ich otoczenie.

 

Zawsze staramy się elastycznie dostosować się do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Przygotowujemy rozwiązania dopasowane do specyfiki danego obiektu, branży lub profilu działalności. Wieloletnie doświadczenie, sprawia, że nasza odpowiednio dobrana kadra zawsze pomoże oraz doradzi jak zoptymalizować proces utrzymania czystości. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wykonamy wstępny kosztorys.

Statystyki

pracowników
obiektów na terenie centralnej Polski
Od 2002 roku na rynku

Informacje

 

Ilość metod dezinfekcji jest niezliczona, lecz należy mieć na uwadzę, że właściwą i skuteczną metodą jest zastosowanie odpowiednich środków chemicznych. Stosujemy jedynie sprawdzoną przez nas chemię i korzystamy z specjalistycznego sprzetu w celu prewencji przed rozprzestrzenianiem się bakterii. Skuteczna dezynfekcja sprzyja ograniczeniu transmisji wirusów oraz innych chorób. Tym samym w efekcie przedsiębiorcy ograniczają ryzyko masowych zwolnień lekarskich, kwarantanny, postojów i innych utrudnień, narażających firmy na poważne straty finansowe.

Zobacz więcej